Türkiye

Dünyanın en büyük kültürlerine ev sahipliği yapmış ülkemiz deniz turizmi açısından dünyanın önde gelen ülkeleri arasındadır. Bu cennet ülkemizin turkuaz renkli sularında yüzmek, gizli koylarını keşfetmek, eşsiz tarihi kalıntılar arasında geçmişe yolculuk yapmak ya da yöresel lezzetleri keşfe çıkmak için yatlarımız size eşlik edecek.

Bodrum


Dünyanın yedi harikasından biri olan Halikarnas Mozolesi’ne ev sahipliği yapan Bodrum Yarımadası beyaz evleri, plajları, temiz denizi, gece hayatı, küçük balıkçı köyleri ile oldukça popüler bir beldemizdir. Tarih sever ziyaretçileri ünlü ortaçağ yapısı Bodrum Kalesi’nde Sualtı Arkeoloji Müzesini ziyaret etmek mutlu edecektir. Bodrum Doğu Akdeniz'de önemli yat kiralama merkezidir. 40 dakikalık mesafedeki Kos Adasını rotanıza dahil edebilirsiniz. İstediğinizde kendinizle başbaşa kalabileceğiniz; istediğinizde kalabalıklara karışabileceğiniz Bodrum Yarımadası dört mevsim sizleri bekliyor.

Marmaris


Muğla’nın en önemli tatil beldelerinden biri olan Marmaris yemyeşil doğası ile ziyaretçilerini kendine hayran bırakmaktadır. Rodos Adası’na 45 dakikalık mesafede olup mavi yolculuk rotanıza Rodos Adası’nı da ekleyebilirsiniz. Dilerseniz, trekking turları, su parkları, safari turları, bisiklet turları ve scuba diving gibi çeşitli etkinliklere katılabilirsiniz. Bazı çevre koylarında kara ulaşımı yoktur ve mavi tur tatili esnasında sizi meraklı gözlerden saklayacaktır. Bördübet Koyu, Gebekse Koyu, Selimiye Koyu, Kızkumu Koyu, Amos Koyu ziyaret edilmesi gereken başlıca koylar olup çevre antik kentleri de ziyaret edebilirisiniz (Beldibi, Amos, Hisarönü, Loryma, Sedir Adası, Karacasöğüt, Thyssanos).

Fethiye


Birbirinden güzel doğal güzelliklerin bulunduğu sayılı destinasyonlardan biridir. Yemyeşil doğası, eşsiz denizi ve kumu ile uluslararası bilinirliğe sahiptir. Fethiye birbirinden güzel koyları ile denizcilere benzersiz manzaralar sunuyor. İhtişamını koruyan Teos antik kenti ziyaret edilmesi gereken tarihi yapılardandır. Dünyada eşi bulunmayan kumsala sahip Ölüdeniz, Kelebekler Vadisi ve Kabak Koyu gibi doğal güzellikleri ile denizci dostlarımızı ağırlamayı bekliyor.

Göcek


Adeta cennetten bir parça ve Göcek koyları mavi yolculuğun doğru adresi; Kleopatra Hamam Koyu, Akvaryum Koyu, Bedri Rahmi Koyu, Yassıca Adaları, Yavansu Koyu, Göbün Koyu sizleri mavi ve yeşile doyuracaktır. Kleopatra Hamamı Koyu suların altında kalmış antik kalıntıları ve Kleopatra’nın burada bulunduğu yıllardan kalma antik hamam taşları ile ziyaretçilerini hayran bırakacak. Yeşilin cezbeden tonları ile mavinin huzuru arasında ruhunuzun da dinlendiğini hissedeceksiniz.