Tayland

Tropik adaları, görkemli tapınakları, meşhur Thai masajı ve gece hayatı ile ünlü olan bir Uzak Doğu ülkesidir. Tayland denizci dostlara birbirinden güzel adaları ziyaret etme imkanı sunuyor. Adaları gezmekten sıkılırsanız fil safarisi, dalış, tropik orman yürüyüşü ve yerel şov aktivitelerini keyifle değerlendirebilirsiniz.

Phuket


Tayland’ın en büyük adasıdır ve Asya’nın en popüler deniz tatili destinasyonudur. Turkuaz denizi, beyaz kumlu kumsalları, birbirinden güzel adaları ile dünyaca ünlü bu ada aynı zamanda tropikal iklimi ile tam bir meyve cenneti. Birbirinden güzel koyları, milli parkları, şelaleleri ve tapınaklarıyla ziyaretçilerini büyülüyor. Kiralık yatlar ile gidebileceğiniz Phi Phi Adası, Khai Adası, James Bond Adası, Bamboo Adası ile Maya Bay görülmesi gereken eşsiz lokasyonlar.

Koh Chang


Tayland’ın en büyük ikinci adaş olup, ülkenin güney doğusunda, Tayland körfezinin Kamboçya sınırında yer almaktadır. Kalabalık turistik yerleri sevmiyorsanız Koh Chang kesinlikle hoşunuza gidecek. Adada çok sayıda plaj, yağmur ormanları, mercan resifleri, şelaleler bulunmaktadır. Kiralık tekneniz ile bu güzel adanın doğasını, denizini ve sualtı dünyasını keşfetmek için yola çıkabilirsiniz.